JUBILEUSZ 20-LECIA (2001-2021)

Mam przyjemność podzielić się z Państwem radością swoją, a także wszystkich Pracowników, że w miesiącu lipcu 2021 r. obchodzimy Jubileusz 20-lecia działalności Świętej Moniki. Jest to wydarzenie szczególne, zarówno dla założyciela Placówki doktora Pawła Molgi, jej Pracowników, jak i naszych Pacjentów, którzy zaczęli u Nas bywać, jako dzieci, a teraz korzystają z usług, będąc osobami dorosłymi, a także przyprowadzają swoje pociechy.

Dziś odległość nie jest już problemem. Miło Nam, że spotykamy się w swojej pracy z osobami z najbardziej odległych zakątków Polski, wielu krajów europejskich, a nawet, co było dużym zaskoczeniem, innego kontynentu.

Mam zaszczyt podziękować wszystkim, których obecność była niezbędna, by móc to Święto celebrować: w równej mierze Personelowi i Pacjentom. Bez Was Nas by nie było, bo " do tanga trzeba dwojga...", jak śpiewa Budka Suflera.

Mam nadzieję, że będzie Nam dane dalej z Państwem "tango tańczyć", służyć swoją pomocą i dbać o zdrowie tych, którzy tego potrzebują i do Nas się zwrócą, czego sobie i Państwu życzę

Prezes Zarządu
Joanna Molga